0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Tüm 0.00
-65 %
Yeni 20 adet/torba Buz Pembe Parmak Kireç, nadir nar organik meyve., Açık Balkon Nadir Bitkiler ev bahçe Dikim için

Yeni 20 adet/torba Buz Pembe Parmak Kireç, nadir nar organik meyve., Açık Balkon Nadir Bitkiler ev bahçe Dikim için

₺ 0.38
₺ 1.09
Tuva'dasın müsait

Mal

Ne Funsctions Bizim Bonsai bitkiler vardır?1. hava Temizleme2. güzelleştirici3. faiz4. sterilizasyon5. ferahlatıcı6. formaldehit Kaldırma7. sivrisinek Savuþturan8. radyasyon KorumaYeri kullanımı; Oturma Odası, Çalışma, Mutfak, Banyo, Ofis Masaları, Çay Masa, Pencere, yapı Çatı, Avlu, Balkon, Yatak Odası vb. Yeni 20 adet/torba Buz Pembe Parmak Kireç Tohumları, nadir nar tohumları, organik meyve tohumları, balkon için Nadir Bitkiler ev bahçe Aşağıdaki okuyunuz düzenlemeler dikkatle :
Zaman siparişlerin <$7, Ali Express hükümlerine göre, transit emtia, hiçbir izleme hizmeti. Çünkü emtia fiyatları çok düşük, neredeyse hiç kar maksimize etmek için, maliyet tasarrufu, vermeyecektir parça tüm takip bilgi. Ama emin olabilirsiniz mal hala zaman geldiğinde.
Eğer ısrar Komple izleme hizmeti, Lütfen ulaşım modu seçmek : Çin Post Hava posta, ve Nakliye maliyetlerini ödemek. Bu ulaşım modu, tüm izleyebilirsiniz takip bilgi ve zaman geldiğinde.
Zaman siparişlerin> $7, Size nakliye masrafları ödemek zorunda. Ulaşım modu değişecektir : Çin Post Hava posta, keyfini ücretsiz nakliye ve parça komple nakliye bilgileri.
Özel Not : Lütfen not, satın aldığınızda, lütfen giriş ödeme hesabı sipariş ödemek için, böylece daha güvenli olacak, mal satın almak ve sipariş mesaj dikkat, satın almak ister başarı. Herhangi bir sorunuz varsa, bize bir mesaj bırakın lütfen. Bana tıklayın, Sürprizler bulacaksınız/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot/Lot-1.20/Adet/Lot/Lot/Lot

Detaylı özellikler

renk:
mixed
Ürün Tipi:
Bonsai
Yetiştirilmesi Zorluk Derecesi:
çok Kolay
saksı:
Dışlanan
sınıflandırma:
Novel Plant
tip:
Peyzaj Bitki
boyut:
Mini,Orta,Büyük,küçük
stil:
uzun ömürlü
yer:
avlu
iklim:
ılıman
Tam çiçeklenme Dönem:
Yaz
kullanım:
Açık Tesisleri
fonksiyon:
hava Arıtma
Model Numarası:
Pomegranate seeds
uygulanabilir Constellation:
Oğlak burcu
çeşitlilik:
Pomegranate
Product Type:
Pomegranate seeds

Birindeki katılımlar