0 Ürünler

Ürünler(0)

0-Ürünler
vergi 0.00
Tüm 0.00
-46 %
Meian, 5D, Diy Elmas Boyama, Elmas Mozaik, pembe Çiçek Resimler Rhinestones Çapraz Dikiş, Ev Dekorasyonu, Elmas Nakış, Noel

Meian, 5D, Diy Elmas Boyama, Elmas Mozaik, pembe Çiçek Resimler Rhinestones Çapraz Dikiş, Ev Dekorasyonu, Elmas Nakış, Noel

₺ 6.80
₺ 12.60
Tuva'dasın müsait

Mal

   Anlayışınız ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz. Güzel bir etki istiyorsanız, lütfen büyük boyutu seçin veya diğer büyük boy resimlerimizi satın alın. Genellikle 40x40 cm'den büyük boyut biraz daha iyidir veBoyutu daha büyük, etkisi daha iyi olacak. Bizim 3 D özel şekilli elmas boyama çok güzel. Elmas boyama ile ilgileniyorsanız, asla 3 D Specail şeklindeki elmas boyama kaçırmak istemezsiniz 1. boyama tuval, rhinestones ve tüm araçlar bir kutuya paketlenmiş olacak. 2. kutunun rengi farklıdır. It bağlıdır. boyama. 3. kutu ürünü korumak için yeterince güçlüdür, ancak kutu nakliye sırasında çok az hasar alabilir. 
Araçlar, süsleyen kalem, cımbız, süsleyen mezarlıklar, küçük çantalar, plaka içerir. 
1. her bir elmas numarasını ve tuvaldeki ilgili basılı numarayı tanımlamak için tuvaldeki karşılaştırma tablosuna bakın.
2. dotting kaleminin yuvarlak ucunu dotting çimentoya yerleştirin (çimentoyu yerinde tutmak için zorlayın).
3. bir elmas yapıştırmak için kalemin yuvarlak ucunu kullanın ve herhangi bir ekstra çimentoyu çıkarmak için hafifçe bastırın.
4. kısmi filmi ayırın ve elması tuval üzerine karşılık gelen numaraya göre yerleştirin.
5. eğer resmin üzerine yanlış bir alana bir elmas yapıyorsanız, elması tweezers ızlarla çıkarın.
6. bitirdikten sonra, elmasların sıkıca bağlandığından emin olmak için elinizle veya bir kitapla elmasları hafifçe bastırın.PS : Bu resmin bu sayfanın en üstünde nasıl tamamlanacağını gösteren bir video var. Ve sadece bilgisayarlarda görülebilir.Ve hala nasıl tamamlanacağı konusunda endişeleniyorsanız, pratik yapmak için küçük bir resim satın alabilirsiniz.
Elmas Takviyesi HizmetiKaybedebileceğiniz elmasları size tekrar göndereceğiz. Ilk gönderi bizim üzerimizde. Bundan sonra herhangi bir gönderi, nakliye için ödemek zorunda kalacaksınız.
Bazı Diğer Servis1. herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Ve hafta sonları hariç 24 saat içinde cevap vereceğiz.2. herhangi bir sorun size gelirse, lütfen endişelenmeyin. Önce bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmak için mümkün olan her şeyi deneyeceğimize söz veriyoruz.3. lütfen aramızdaki zaman farkına dikkat edin. Çin'de çalışıyoruz.
Çalışma süremizin zaman tablosu.Saat Dilimi Çalışma Süresi Pekin Zaman 08 : 30 to 17 : 30 Moskova Zaman 03 : 30 to 12 : 30 ABD Pasifik Zaman 17 : 30 to 02 : 30 Hollandalı Zaman 02 : 30 to 11 : 30 
Yaklaşık Kargo
Ülke Genellikle gelmesi zaman Rusya Federasyonu 15 ~ 23 gün Hollanda 12 ~ 15 gün Amerika birleşik Devletleri 14 ~ 19 gün Ispanya 13 ~ 17 gün Fransa 13 ~ 17 gün Birleşik Krallık 10 ~ 13 gün Ukrayna 16 ~ 21 gün Diğerleri 15 ~ 30 gün 1. biz Ali Express standart nakliye tarafından gemi, Ali Express prim nakliye, çin Post kayıtlı hava posta, SPSR, Pony Express ve DHL. 2. rusya federasyonu arkadaşlar Ali Express prim nakliye, SPSR ve Pony Express tarafından gönderirken pasaport bilgilerini sağlamanız gerekir. (Sistem otomatik olarak size hatırlatacaktır.)3. 30 gün sonra parsel almazsanız, isterseniz iade edebiliriz.
Rhinestones yuvarlak mı kare mi? Tüm elmas resimlerimiz yuvarlak elmas. Kare elmas satmıyoruz. Kare elmas güzel ve kolay düşmez.Elmas boyama tam mı yoksa kısmi mi?Ne tür seçtiğinize bağlı. Ürün açıklamasını tekrar okuyabilirsiniz. Söyleyecek bir form var.
Rhinestones yeterli mi?Rhinestones yeterli. Her elmas çantasına 30% ekstra elmas koyduk. Ve elmas ek hizmeti veriyoruz. (Kaybedebileceğiniz elmasları size tekrar göndereceğiz. Ilk gönderi bizim üzerimizde. Bundan sonra herhangi bir gönderi, nakliye için ödemek zorunda kalacaksınız.)Tarife için ödeme yapmam gerekiyor mu?Ülkenizin tarife politikasına bağlıdır. Tarifeden kaçınmanıza yardımcı olmak için genellikle daha düşük bir beyan edilen fiyatı doldururuz. Bazı özel gereksinimleriniz varsa, siparişte bir mesaj bırakabilir veya doğrudan bize söyleyebilirsiniz. 
Resmin boyutu nedir?Ne tür seçtiğinize bağlı. Ürün açıklamasını tekrar okuyabilirsiniz. Söyleyecek bir form var. Ve tuval boyutu ve resim boyutu arasında bir fark var. 
 
Son
   

Detaylı özellikler

boyut:
30x40, 40x54, 50x67, 20X27
Marka Adı:
Meian
kullanım:
Paintings
stil:
modern
malzeme:
Reçine
desen Türü:
Çiçek
elmas Şekli:
Yuvarlak
form:
Tek
yapıştırma alanı:
Tam
dış ambalaj:
renkli kutu
tuval ambalaj yöntemi:
sıvamış
çerçeve:
Hayır
renk sayısı:
1-30
Applicable space:
Bedroom & Living room and christmas decorations for home
Type:
New, sale, sellling, daimond embroidery painting
Fabric type:
Canvas for diamonds Cross Stitch
Diamond type:
Round mosaic Pebbles, Rehinestons
Parttern Type:
Do your own photo custom mosaic painting
Picture Style 1:
Christmas, Animal, Clock, Cartoon, Landscape, Religion, Nature and ect
Picture Style 2:
Flower,Cat, Dog, Icon, Mouse, Horse,Butterfly,Wolf,Angel,Car, Owl, ect
Kits in set:
tools,resin diamonds ,printed canvas
Tools:
Tweezers, Pick-Up Tools and 15-30% more diamonds
Gift for People Type:
Gift for Lovers , Family, Kid, Mom,Granddaughter ,Friends

Birindeki katılımlar